Oferujemy różnorodne produkty filmowe, z także realizujemy zamówienia według autorskich koncepcji. We współpracy kierujemy się zasadą żywego projektu. Nasi klienci mogą towarzyszyć nam przy każdym etapie produkcji, a my dostosowujemy nasze działania do ich sugestii. Stawiamy na profesjonalne wykonanie i wysoki standard artystyczny.

Filmowa reklama produktu lub usługi. Przyciąga uwagę odbiorcy dzięki kreatywnej, ciekawej formie wizualnej i dźwiękowej. To nie tylko zachęta do dokonania zakupu czy skorzystania z usługi. Spot ma za zadanie zaintrygować potencjalnego klienta, aby chciał zainwestować swój czas w poznanie całej oferty

1050 - 1400 PLN

Logo OH

Obrazowo tworzymy widoczną, wyjątkową markę działalności, miejsca, a nawet idei. Film ma w atrakcyjny sposób zaprezentować, czym zajmuje się firma, instytucja czy organizacja. Jest konkurencyjny wobec form tekstowych i graficznych. Pozwala wzmocnić świadomość odbiorców i w krótkim czasie dotrzeć do znacznej ich liczby.

1400 PLN

Materiał może obejmować wywiady z artystami, gośćmi czy uczestnikami. Ma na celu dać szeroki obraz tego co działo się na wydarzeniu i dokładniejsze przedstawienie wizji organizatora.Tym którzy byli, pozwala przeżyć te chwile jeszcze raz, a pozostałym widzom – ukazać wartość i perspektywę uczestniczenia w podobnych wydarzeniach w przyszłości.

900 PLN

ohoferta

Teledysk

Forma wizualizacji utworu muzycznego, inspirowana filmem reklamowym. Przyciąga odbiorcę poprzez ukazanie najczęściej fabuły odnoszącej się do tematu utworu. Teledysk ma także zachęcić odbiorcę do szerszego zapoznania się z twórczością wykonawcy.

Cena zależnie od nakładu pracy

Przedstawienie wydarzenia w formie relacji na żywo. Celem live’a jest umożliwienie widzowi uczestnictwa w wydarzeniu w sposób zdalny, tak aby widz również miał wpływ na wydarzenie np. poprzez zadanie pytania.

50 PLN/h

*nie odpowiadamy za jakość live-streamu w przypadku nadawania z miejsc o ograniczonym zasięgu sieci komórkowych
ohoferta2

Powyższe usługi każdorazowo obejmują:

- opracowanie scenariusza
- opracowanie scenorysu (graficzna wizualizacja scenariusza)
- opracowanie planu filmowego
- realizacja nagrań
- montaż, koloryzacja, udźwiękowienie
- dystrybucja (dostarczenie materiału w wybranej przez klienta formie)

Olgierd Stasiak: 797 215 364
Paweł Kisiel: 661 923 844
E-mail: oh.moviestudio@gmail.com

Przykładowa

Nasz zespół

Pabloop

Paweł Kisiel

Dyplomowany reżyser, kierownictwo produkcji, koordynacja planu filmowego
Olgierdopt

Olgierd Stasiak

Specjalista ds. projektów filmowych
Hubertopt

Hubert Cendrowski

Specjalista ds. preprodukcji
szosciuop

Konrad Szostek

Specjalista ds. montażu filmowego