brak komentarzy

Obchody dnia wolontariusza na Gali Wolontariatu

6 grudnia 2019 roku w Centrum Wdrażania Promocji i Innowacji w Olsztynie
odbyła się Gala Wolontariatu Województwa Warmińsko-Mazurskiego połączona z rozstrzygnięciem konkursu "Barwy Wolontariatu" organizowanym przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu.
Jednym z gości był Pan Łukasz Krasoń - mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, "spełniający się marzyciel", który przemawiał na jednej scenie m.in z Brianem Tracy, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kewinem Hoganem.

Gala (20)

W programie najbardziej interaktywnym punktem były spotkania przy stolikach. Przy dziewięciu stolikach odbyły się dyskusje na temat wolontariatu - jego różnych odsłon, rozwoju oraz przyszłości, a także praw wolontariusza.

Gala (29)

Po przerwie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Barwy Wolontariatu" z udziałem Pana Marszałka Gustawa Marka Brzezina. Rozstrzygnięte zostały również konkursy: "Czego się życzy wolontariuszom?" oraz konkurs na hasło promujące warmińsko-mazurski wolontariat Korpusu Solidarności.

Gala (5)

Całe wydarzenie rejestrowało OH! Móvie Studio, które rózwnież zajmuje się realizacją filmu promującego wolontariat. Za relację zdjęciową, odpowiedzialność wzięła Foto-percepcja. Mrągowo na gali reprezentowali członkowie Niezależnego Wolontariatu Młodzieżowego.

Gala (21)

MATERIAŁ DOFINANSOWANY PRZEZ GMINĘ MIASTO MRĄGOWO

zachowajtrzezwybanner

Zostaw komentarz