1

eMeFeMy idą po więcej!

Nietypowe spotkanie MFM'u

Po pierwsze, spotkanie nietypowe ze względu na 3 jego etapy.

W pierwszym etapie spotkania, wszyscy przedstawiliśmy się sobie ze względu na nowego MFMowicza Krystiana Korzyckiego, drugiego zastępcę burmistrza miasta Mrągowa, który będzie z nami działał, a także uczestniczył w spotkaniach. Gościem MFM'u była wyróżniona wolontariuszka akcji konkursu "Cichy Bohater" Zuzia Dąbkowska z ramienia ZHP Mrągowo oraz . Dalej przeszliśmy do ćwiczenia, które miało na celu pomóc nam odnaleźć swoje miejsce w pracy w grupie ale także spojrzeć na zadania innych jako coś wartościowego.

(odsyłamy do galerii)

W drugim etapie, przenieśliśmy się na poddasze MCAL i poczęliśmy to do czego spotkanie zostało zwołane czyli wybór liderów i ludzi operujących inicjatywami z Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych. Wyszło na to, że wstępnie jest nas już prawie pełny skład, już niedługo będziemy gotowi aby przyjmować WASZE inicjatywy.

Więcej dowiesz się tutaj:

Ostatni etap to podsumowanie i omówienie wyjazdu do Olsztyna na Forum Młodzieży Warmii i Mazur, który czeka nas jako MFM już 8 czerwca. Omówiliśmy program forum i przytoczyliśmy parę tematów, które warto na nim poruszyć. Tematów również bardzo ważnych społecznie, ze względu na to jak zadziałał na nas RPO dr Adam Bodnar.

Już niedługo zacznie się praca nad Inicjatywami ze wspomnianego wcześniej Funduszu ale i nad projektem LYBA, w którym uczestniczą nasi koledzy i koleżanki. Cieszymy się z nowych twarzy w MFM i mamy nadzieję, że przyciągniemy ich jeszcze więcej. Reasumując, jako MFM staramy się być utylitarni, dobrze się bawić a przy tym rozwijać.

P1220244

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Olek says:

    Takie spotkania są bardzo ważne.

Zostaw komentarz