brak komentarzy

Majówka MFM od kuchni

Majówka z Mrągowskim Forum Młodzieży okazała się wielkim sukcesem… nie jednej grupy czy organizacji, ale pewnej społeczności. Okazuje się bowiem, że kiedy policzyć, ile osób pracowało nad tym wydarzeniem, to niewykluczone, że było ich więcej niż uczestników! Oznaczało to różne potrzeby, inne punkty widzenia, jednak mieliśmy jeden cel, który sprawił, że dobrze zdawaliśmy sobie sprawę, do czego dążymy. Salonik Literacki, Generation Europe, OH! Móvie Studio, Młodzieżówka Kościoła Zielonoświątkowego, Niezależny Wolontariat Młodzieżowy, Mrągowska Scena Tańca Współczesnego i Teatr Światła, Foto- percepcja - pokazaliśmy, że poprzez swoje zainteresowania i pasje chcemy dawać coś innym, a dając, dostaliśmy równie wiele w zamian.

Jako Mrągowskie Forum Młodzieży chcielibyśmy podziękować naszym współorganizatorom i partnerom za wsparcie, za współpracę i za stworzenie pięknej historii, gdzie różnorodność stanowi moc.

Dziękujemy:

  • Fundacji Alternatywnej Edukacji „ALE”
  • Kościołowi Zielonoświątkowemu Zbór w Mrągowie
  • Centrum Kultury i Turystyki, CSK Animator
  • Zespołowi Szkół nr 2 w Mrągowie
  • Stowarzyszeniu Wspólnoty Kulturowej BORUSSIA,
  • Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Mrągowie.
amfiteatr
burmistrzowie

Nie dokonalibyśmy tego wszystkiego bez sponsorów i darczyńców, którzy wsparli nas nie tylko finansowo i rzeczowo, ale również swoją własną pracą. To oni uwierzyli w nas szczególnie, ponieważ nie będąc z nami na co dzień zaufali, że to co robimy mogą rzeczywiście uznać za bliskie i ważne dla nich samych.

Zaufali nam, młodym:

Freedom Nieruchomości- Janusz Kuszpit
Cudo Cafe- Andrzej Cudakiewicz
Szkoła Języka Angielskiego Brit Point – Adam Łozowski
WERO-MONT Firma Ogólno-Budowlana - Radosław Szulc
IQ Connect- Marcin Nosek
Centrum Usługowe Szapiel - Robert Szapiel
Drukarnia Galar- Andrzej Ostrówka
Traper- Grażyna Majewska
Hotel Anek- Filip Klecan
Mirma-Tynk – Mirosław Obzejta
Ogrody Markiewicz – Magdalena i Szymon Markiewicz
Pralnia Natka Marcinkowo – Jarosław Biedka
i anonimowi indywidualni darczyńcy, którzy dołożyli cegiełkę do tego sukcesu.

Majówka z MFM skupiła zatem nie kilkanaście, a kilkadziesiąt, jeśli nie ponad sto osób, które uznały, że warto zrobić coś razem. Połączyła nas uniwersalność, a zarazem unikatowość każdego z osobna. Byliście świadkami tego, jak budować dialog i poszerzać horyzonty w ekipie, gdzie różnice mogę tylko uzupełniać się i wzajemnie wypełniać.

Zostaw komentarz