Seminarium „Weź (nie) pytaj!?”

Szczegóły wydarzenia

  • 25 października, 2019
  • 17:00
  • ul. Kopernika 2c 11-700 Mrągowo

W najbliższy piątek (25.10.2019) w MCAL'u (ul.Kopernika 2c) odbędzie się seminarium pt. "Weź (nie) pytaj?!". W trakcie trwania tego wydarzenia Patrycja Martuś i Emilia Turek będą mówić o niepełnosprawnościach.

Rozmowa ma na celu ukazać trudności w funkcjonowaniu osób niepełnosprawnych, a także w komunikowaniu się i mówieniu o swoich oczekiwaniach, potrzebach i problemach. Przede wszystkim chcemy zadać pytanie : "Pytać czy nie pytać?" w kontekście moralności, etyki.

Podczas inicjatywy młodzieżowej będą mogli państwo uczestniczyć w wystawie fotograficznej, która przedstawia tematy związane z osobami niepełnosprawnymi i pełnosprawnymi.

Zwieńczeniem wydarzenia jest koncert zespołu Manchild oraz koncert charytatywny poświęcony osobie chorej na mukowiscydoze w Restauracja & Klub Ceglana na ul.Marii Skłodowskiej-Curie 5a. Serdecznie zapraszamy!

Inicjatywa sfinansowana ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz ze wsparciem finansowym Gminy Miasto Mrągowo w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł".