Praca z publicznością to nasz żywioł.

Paweł Kisiel

Zapewniamy energicznego i charyzmatycznego konferansjera z wieloletnim doświadczeniem, który jest jednocześnie aktorem oraz reżyserem.

Usługi konferansjerskie

Oferujemy prowadzenie wszelkiego rodzaju wydarzeń, takich jak: szkolenia, imprezy integracyjne, publiczne wydarzenia kulturalne i sportowe, licytacje, gale oraz koncerty. Posiadamy własny sprzęt nagłośnieniowy oraz mikrofony bezprzewodowe i przewodowe.

CENA:
Cena za usługę w zależności od indywidualnej oferty i zapotrzebowania klienta.
Standardowa cena: 120 zł brutto / godzinę
Amortyzacja sprzętu za eventy całodniowe: 250zł/dzień brutto
Dojazd na miejsce wydarzenia może być wliczony w zakres usługi.

Tam gdzie to możliwe, schodzimy ze sceny i zacieramy granice pomiędzy prowadzącymi a uczestnikami. Stawiamy na kontakt, dynamikę chwili, siłę wspólnego działania i emocje, które pozostają najlepszą pamiątką tego dnia.

Animacje czasu wolnego

P1070147

Obejmują prowadzenie imprez integracyjnych i okolicznościowych, animację czasu wolnego dzieci i młodzieży podczas zorganizowanego wypoczynku, prowadzenie wieczorów tematycznych (literackich, filmowych, i innych). Ofertę dopasowujemy każdorazowo do oczekiwań zamawiającego i samych odbiorców. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i rekwizyty oraz własny sprzęt multimedialny, taki jak bezprzewodowe mikrofony, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, krótko-ogniskowy projektor i inne. Współpracujemy z animatorami artystami, którzy swoimi umiejętnościami wykraczają poza kanon typowych zabaw animacyjnych.

CENA:
Cena za usługę w zależności od indywidualnej oferty i zapotrzebowania klienta.
Standardowa cena za godzinę animacji max 4 animatorów: 350-550 zł brutto
Amortyzacja sprzętu za eventy całodniowe: 250zł/dzień brutto
Dojazd na miejsce wydarzenia wliczony w zakres usługi.

Współpracujemy z niezawodnym partnerem Quady Mrągowo. Na życzenie klienta możemy zapewnić niezwykłe dodatkowe atrakcje, takie jak:

Odezwij się do nas już teraz!

Paweł Kisiel: 661 923 844

alefundacja.pk@gmail.com